„Turime tai padaryti iš kelio“: „Clippers“ pralaimi trečias rungtynes ​​iš eilės

Ketvirtadienio vakarą, kol jie paliko paminkštintą rūbinę Paycom centre, ikisezoninio titulo siekį laikinai užgožė rezultatu 2:3, kai „Clippers“ buvo įsitikinęs, kad sezono savaitės nepakako, kad pradėtų panikuoti. .
Visa tai ir dar daugiau tiriama po to, kai 118:110 pralaimėjo „Thunder“ komandai, kuri, kaip tikimasi, vadovaus kitų metų vasaros drafto loterijai.
Neįprasta, kad „Clippers“ gynėjas Normanas Powellas sezoną pradeda lėtai, tačiau komanda tikisi, kad jis galės greitai viską pakeisti be Kawhi Leonardo.
„Clippers“ ir jų veteranai per savo trijų pralaimėjimų seriją bandė pažvelgti toli į tolį ir pripažino, kad Kawhi Leonardo statusas vis dar nežinomas, o Marcusas Morrisas Sr vis dar toli nuo komandos, gedėdamas dėl mylimo žmogaus netekties.
„Turime tai kuo greičiau pašalinti“, – sakė apsaugos darbuotojas Reggie'is Jacksonas. „Manau, kad senstant ir žaidžiant keletą sezonų grožis yra tas, kad žinome, kad mums liko daug laiko, todėl nebūtinai puolame į paniką, bet žūtbūt turime atiduoti visas jėgas.
George'as sakė, kad didžiąją pastarųjų keturių dienų dalį buvo prikaustytas prie lovos ir beveik nevykdė rytinės metimo treniruotės ir vis dar turi 10 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus per 31 minutę. Jis tikisi, kad jo ilgalaikis indėlis bus po to, kai jis prabils ir savo komandos draugams išreikš susirūpinimą dėl komandos treniruočių intensyvumo ir dėmesio stokos.
„Šiuo metu tai tikrai yra prioritetas“, - sakė George'as. „Tai nėra būtinybė, o būtinybė išsiugdyti tinkamus įpročius. Mes nesame tobuli, visada yra dalykų, kuriuos galime padaryti geriau kiekvieną vakarą, bet kalbant apie tai, ko mums reikia pradėti. Negalite daryti tų pačių klaidų naktis iš nakties, turime pradėti kurti komandą, kuria norime būti, ir pradėti kurti tą komandą dabar.
Jis tęsė, kad „Clippers“ yra „pasikartojantis“ ir daro tas pačias klaidas, leisdamas per daug atkovotų kamuolių (13, 21 „Thunder“), per daug rezultatyvių perdavimų (20, 31) ir per daug komunikacijos barjerų. „Pi neabejotinai davė mums žinią“, – sakė Jacksonas, kuris pelnė 18 taškų ir atrodė geriausiai šį sezoną. „Turime ir toliau ugdyti gerus įpročius. Jūs žinote, kad tai maratonas, bet negalime ilgai laukti, kol sugrąžinsime šį laivą į vėžes.
Pirmajame kėlinyje „Clippers“ atsiliko 18 taškų, tačiau priešakyje Jacksonui, Johnui Wallui ir Terensmanui antrasis kėlinys tęsėsi, sumažindamas atsilikimą ir trečiajame susikrovęs 7 taškų persvarą. Pirmą kartą šį sezoną visi gynėjai dirbo kartu, nes Normanui Powellui prastai startavo Kenrichas Williamsas, kuris pelnė 21 tašką pataikęs 9 iš 15.
Luke'as Kennardas nuo suolo pelnė 10 taškų. Mannas pelnė 6 taškus, daugiau nei jis pats, o Wallas – 17. „Clippers“ pirmajame kėlinyje per 11 minučių Wall pirmavo „Thunder“ 17 taškų skirtumu. Wall'o antrosios pusės perėjimas buvo toks įnirtingas, kad rungtynes ​​stebėjęs NBA skautas pasakė, kad tai atrodė kaip „Senasis Džonas Volas Vašingtone“.
Tada, kaip ir daug žadanti sezono pradžia 2:0, viskas subyrėjo per dvi minutes, kai iš eilės buvo gautas kamuoliukas su pražanga puolime, rezultatyviu perdavimu, antrąja pražanga puolime, dar vienu perdavimu, trečia pražanga puolime ir leidimo užbaigimas. . .
„Clippers“ gylis leidžia jiems pakelti Kawhi Leonardą nuo atsarginių žaidėjų suolo ir sužaisti daugybę rikiuotės derinių, sutelkiant dėmesį į pretendentų į titulą kūrimą.
„Turime žaisti protingiau“, – sakė 18 atkovotų kamuolių ir 12 taškų surinkęs centras Ivica Zubac. „Turime apriboti nuostolius, gerinti atkovotus kamuolius, dažyti, gynybos rotaciją.
„Nėra jokios priežasties, kodėl negalime čia atvykti ir laimėti šių rungtynių, nesvarbu, kas būtų pašalintas iš žaidimo. Man atrodo, kad mes dar toli nuo to, ko norime, bet tai vis tiek penktos rungtynės, daug laiko.
Wall manė, kad komanda praktiškai parodė, kokie jie gali būti, ir akcentavo tai, ką jis pavadino gynybine komunikacija. Tačiau žaidime žodžiai dingsta, kai į juos nukreipiamas pirštas.
„Dar per anksti, dar 2–3 valandos, bet turime jaustis skubiai... mūsų niekada nepavyks aplenkti“, – sakė Wall. „Kad ir ką išvestume į aikštę, visada turėtume turėti galimybę laimėti, aš tuo tikiu ir nemanau, kad mums tai pavyko.
Kas yra „Clippers“ po penkių rungtynių? „Turiu omenyje, kad dėl visko, kas vyksta, sunku ką nors suprasti“, – sakė treneris Tyronne'as Liu. – Dabar sunku suprasti.
Paruošiamasis ralis, skirtas SoCal vidurinės mokyklos sportinei patirčiai, suteikia jums balų, istorijų ir žvilgsnį į užkulisius, kodėl paruošiamoji atletika tokia populiari.
Andrew Grave'as yra „Clippers“ įveikiamas „Los Angeles Times“ rašytojas. Jis prisijungė prie „The New York Times“ po to, kai Oregono universitete rašė amerikietišką futbolą ir lengvąją atletiką. Jis yra baigęs Oregono universitetą ir užaugo Oregono pakrantėje.

Paskelbimo laikas: 2022-11-01