„Clippers“ pralaimėjimas „Suns“ kelia abejonių dėl NBA čempiono titulo

Kawhi Leonardas ir Paulas George'as priartėjo prie vidurio linijos prieš sekmadienio vakarą Crypto.com arenoje – vienas tvirtas, kitas ruošiasi kalbėti. „Clippers“ žvaigždžių buvo paprašyta pasikalbėti prieš pirmąsias komandos rungtynes, o George'as buvo trumpas, kai Leonardas linktelėjo.
Kaip matėme visą sekmadienį, „Clippers“ sunkiai neatsiliko nuo „Phoenix“ pralaimėjimo 112:95, o 2 rungtynėse „Clippers“ turėjo atsakyti į kelis klausimus, kad galėtų svajoti apie čempionatą.
Nors Reggie Jacksonas savo trečiąjį žaidimą pradėjo iš eilės, Johnas Wall'as atidarė trečiąjį kėlinį su pradine vieta, o Wall beveik prilygo Jacksonui per kelias minutes.
Paulas George'as pelnė 40 taškų be Kawhi Leonardo ir Johno Wallo, o „Clippers“ atidėjo savo vėlyvą kulminaciją įveikdama pergalę prieš Sakramento „Kings“.
Kaip „Clippers“ subalansuoja savo pradinį centrą Ivicą Zubaką ir dažnai jį keičia mažesne komanda? Naudodamas tradicinius didelius ritulius per visas rungtynes, Finiksas užgniaužė „Clippers“ pirmajame kėlinyje atkovotus kamuolius, kad įgytų 20 taškų pranašumą, o jų pradininkas Deandre'as Aytonas kartą sėkmingai atplėšė kamuolį iš Džeksono.
Galbūt svarbiausia – ar tai yra greito pavargimo pavyzdys, ar „Clippers“ nepaiso trenerio Tyrone'o Liu tarpsezonio nurodymų, kad nepaisant visų savo talentų, jie neatiduos visų jėgų, jei neatiduos visų jėgų?
„Negalite pradėti tokio žaidimo, ypač jei norite pradėti nuo gynybinio mentaliteto“, - sakė Liu. „Nėra jokio pasiteisinimo, kad mes žaidtume atgal. Visi žaidžia atgal. We must become better.
Johnas Wallas sako, kad fiziškai jaučiasi gerai ir žaidžia gerai, „išskyrus Shaqo baudų metimus“.
„Clippers“ pralaimėjo prastą pirmąjį kėlinį, o Phoenixas greitai atmetė visus bandymus sugrįžti antrajame kėlinyje, o Devinas Bookeris pirmavo 35 taškais ir 16 progų.
Lygiai taip pat George'as kritikavo gynybą – sakė, kad gynyba su kamuoliu čiulpia, o gynyba be kamuolio – čiulpia.
Leonardas sužaidė antrąsias rungtynes ​​sezone, kuriose žaidė 21 minutę ir pelnė 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 7 taškai buvo arti baudų metimų linijos. Vieną naktį po to, kai George'as per 39 minutes įmušė 40 taškų ir įveikė Sakramentą, jis žaidė 34 minutes ir pelnė 16 taškų.
Jacksonas nepasižymėjo, per 24 minutes praleido penkis kartus ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Antrojo kėlinio pradžioje Wall pradėjo apšilti pradinėje linijoje, o Wall kartu su George'u ir Leonardu tapo pirmuoju kamuolių prižiūrėtoju. Vieną naktį ryškiausias Wall indėlis per Sakramento paliaubas buvo šalutinis patarėjas Normanui Powellui, kai sezono pradžioje pradinis gynėjas buvo 3 prieš 18, prieš pradžią sakė Liu.
„Normas nebuvo patenkintas savimi, bet [Wall] kalbėjosi su Normu ir tiesiog pasakė: „Žaisk toliau, žaisk“, – prieš prasidedant žaidimui sakė Liu.
„Jei šauni taisyklingai ir agresyviai, viskas gerai. Jūs nepraleisite kiekvieno kadro.
"Žinai, Michaelas Jordanas ir aš nedarome kiekvieno šūvio, žinote?" – pasakė Lou Powellas. „Ir mes esame du geriausi pasaulyje, todėl tu turi tęsti, žinai?
Powellas atmušė 4 iš 9, paisydamas Liu patarimo išlikti agresyviam, kuris kartais pasiteisino – atsigulė ir praleido Leonardo lengvą perėjimą trečiajame kėlinyje – kartais ne – bandydamas išmušti kamuolį. Perduotas pasmaugti Zubakui.
Lou neturėjo pasakyti sienos, kad toliau stumtųsi. „Clippers“ sumažėjo 11: 0 ir per pirmąsias tris žaidimo minutes neįvertino, o kai Wall pateko į teismą per pirmąsias aštuonias minutes, „Booker“ įveikė „Clippers“ 14-10, dar labiau stumdamas „Suns“ persvarą. .
„Clippers“ gylis leidžia jiems pakelti Kawhi Leonardą nuo atsarginių žaidėjų suolo ir sužaisti daugybę rikiuotės derinių, sutelkiant dėmesį į pretendentų į titulą kūrimą.
Siena suteikė trūkstamą eilę. Pirmasis jo perdavimas buvo puikus perdavimas George'ui už dvoką. Pirmoji jo pertrauka buvo visos aikštės puolimas, Wall bandė pasiekti kamuolį iki juosmens ir, nepaisant nesėkmės, buvo drąsus. Wall nebuvo tobulas, jis pataikė 1 iš 5 baudų metimų, bet surinko 17 taškų 7 iš 12 metimų.
Trečiąjį kėlinį Leonardas žaidė 7 minutes, tęsdamas savo pirmojo žaidimo modelį ant suolo, kur jis pakeitė tris dalis po maždaug 7 minutes - per pusę iki pirmojo kėlinio pabaigos, po to - trečiąjį. pusė. Close minutes.
Paruošiamasis ralis, skirtas SoCal vidurinės mokyklos sportinei patirčiai, suteikia jums balų, istorijų ir žvilgsnį į užkulisius, kodėl paruošiamoji atletika tokia populiari.
Andrew Grave'as yra „Clippers“ įveikiamas „Los Angeles Times“ rašytojas. Jis prisijungė prie „The New York Times“ po to, kai Oregono universitete rašė amerikietišką futbolą ir lengvąją atletiką. Jis yra baigęs Oregono universitetą ir užaugo Oregono pakrantėje.

Paskelbimo laikas: 2022-10-25